In Team, Werk aan de winkel
Agerion IT jubileum en verlenging contracten

v.l.n.r. Julian Adam, Brady de Jong, Luuk Poppeliers, Judith de Koning en Stefan Frerichs

In een tijd als deze, is het lastig om de juiste, enthousiaste mensen aan je bedrijf te binden. Daarom zijn wij ontzettend trots dat deze 4 collega’s deel uit willen blijven maken van ons team.

Verlengde contracten
Op links vindt u Julian Adam, onze enthousiaste IT consultant met sterke coördinerende vaardigheden. Naast hem staat Brady de Jong, ons bedachtzame aanspreekpunt voor IT Support vragen, gevolgd door Luuk Poppeliers. Luuk is fan van inventieve oplossingen en een aanwinst binnen ons IT Support team. Al deze mannen hebben gedurende de afgelopen weken ‘Ja’ gezegd op een verlengde samenwerking!

Vijfjarig jubileum
De dame op de foto, projectmanager Judith de Koning, werkt al even met ons samen en kruiste deze maand een bijzonder jubileum. Judith heeft het namelijk al vijf jaar bij Agerion uitgehouden. Vijf hele jaren! Daar hebben we  met een mooie Rituals aftelkalender naartoe geleefd.

Bijzonder om dit soort lange termijn samenwerkingen te hebben in ons team. Bedankt voor jullie bijdrage aan Agerion IT. Zoals Stefan Frerichs mooi omschrijft:

‘Dat er nog maar veel gezamenlijke successen mogen volgen!’